Redakcja naszemiasto.pl w Zachodniopomorskiem - skontaktuj się z nami!

REDAKCJA NASZEMIASTO.PL
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają w całym województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: alarm@gs24.pl


Redakcja naszemiasto.pl - województwo zachodniopomorskie

SZCZECIN

  • ul. Rynek Nowy 3

  • Sylwia Polachowska

  • sylwia.polachowska@polskapress.pl

  • Olimpia Dudek

  • olimpia.dudek@polskapress.pl

  • Tomasz Kuczyński

  • tomasz.kuczynski@polskapress.pl

Stargard

  • Emilia Chanczewska
  • emilia.chanczewska@polskapress.pl
  • Grzegorz Drążek
  • grzegorz.drazek@polskapress.pl

Goleniów

  • Paweł Palica
  • pawel.palica@polskapress.pl

Koszalin

  • Joanna Boroń
  • joanna.boron@polskapress.pl

Sławno

  • Tomasz Turczyn
  • tomasz.turczyn@polskapress.pl

Szczecinek

  • Rajmund Wełnic
  • rajmund.welnic@polskapress.pl

Darłowo

  • Wojciech Kulig
  • wojciech.kulig@polskapress.pl

Kołobrzeg

  • Iwona Marciniak
  • iwona.marciniak@polskapress.pl

Świnoujście

  • Joanna Maraszek
  • joanna.maraszek@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

Kierownik Wsparcia Sprzedaży

  • Aleksandra Bukowiec
    aleksandra.bukowiec@polskapress.pl
    604192342

PATRONATY

  • Katarzyna Głodek
  • tel. 697 770 128
  • katarzyna.glodek@polskapress.pl

MARKETING

Dyrektor Działu Marketingu

  • Robert Gromowski
  • robert.gromowski@polskapress.pl

Specjalista ds. marketingu

  • Katarzyna Głodek
  • katarzyna.glodek@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Dyrektor biura

  • Ewa Żelazko
  • ewa.zelazko@polskapress.pl

Zastępca dyrektora

  • Mateusz Dziuk
  • Tel. 697 770 133
  • mateusz.dziuk@polskapress.pl

Product manager prasy bezpłatnej

  • Paulina Wojtyła
  • Tel. 697 770 172
  • paulina.wojtyla@polskapress.pl

Kierownik działu obsługi klientów masowych

  • Paweł Świątkowski
  • Tel. 697 770 202
  • pawel.swiatkowski@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Zmiany w prawie spadkowym. Kuzyni przestaną dziedziczyć

Wideo

Dodaj ogłoszenie