Wybory prezydenckie w USA: Donald Trump vs Joe Biden. Ile można zarobić typując wynik u bukmachera?

Materiał informacyjny LV BET i Noblebet
Wybory prezydenckie w USA, jakich jeszcze nie było. Dwóch skrajnych kandydatów. Po raz pierwszy w historii jeden z nich prowadzi dynamiczną kampanię, gdy drugi leży w szpitalu. Demokrata Joe Bidena spotyka się z wyborcami, gdy republikanin Donald Trump walczy z zakażeniem koronawirusem. Sondaże przedwyborcze pokazują coraz większą przewagę tego pierwszego, a Trump nic z tym nie może zrobić. Kto zwycięży i zasiądzie na fotelu prezydenta światowej potęgi? Jaki będzie finał wyborów prezydenckich 2020 w USA, przekonamy się już 3 listopada 2020 roku.

53 procent dla Joe Bidena i 39 procent dla Donalda Trumpa - to wyniki sondażu przeprowadzonego dla "The Wall StreetJournal" i NBC News po ostatniej debacie przedwyborczej.

Jeszcze wtedy nie było wiadomo o zakażeniu koronawirusem obecnego prezydenta, Donalda Trumpa, a już jego słupki poparcia zaczęły spadać. Według ekspertów Biden wypadł w bezpośrednim starciu zdecydowanie lepiej.

Kto wygra wybory w USA? Sprawdź, kogo typują bukmacherzy!

Cały świat z zainteresowaniem obserwuje zmagania pomiędzy Donaldem Trumpem a Joe Bidenem. Polacy również typują zwycięzcę tej batalii, dzięki temu można jeszcze zarobić pieniądze.

Legalne zakłady bukmacherskie udostępniają ofertę na to wydarzenie i pozwalają wskazać swojego faworyta do zwycięstwa w wyborach prezydenckich.

Zakłady bukmacherskie lvbet.pl pozwalają na obstawienie swojego zwycięscy tegorocznych wyborów prezydenckich w USA.

Innym serwisem, który ma w ofercie podobne zakłady są zakłady bukmacherskie Noblebet.pl, gdzie również dostępne są zakłady na to wydarzenie. Zakłady są na korzyść Joe Biden. Czy będzie on trafny? Przekonamy się wkrótce.

Aktualne typy wyników wyborów prezydenckich w USA możesz sprawdzić wchodząc na stronę:
https://lvbet.pl/
lub
https://noblebet.pl/

Wybory prezydenckie 2020 w USA: Działania i (nie)działania

Obecnie przewaga Joe Bidena wciąż się zwiększa. I zapewne będzie się zwiększać. Joe Biden nie organizuje dużych spotkań wyborczych, ale chętnie uczestniczy w tych mniejszych. Jest więc bliżej ludzi, spotyka się z nimi, rozmawia, słucha. Najwyraźniej taka strategia.

Wyjątkowym wydarzeniem było niedzielne wyjście prezydenta Donalda Trumpa ze szpitala i pokazanie się swoim zwolennikom. To również działa. Odwiedza miejsca, w których być powinien, czyli niezdecydowane stany i niezdecydowanych wyborców.

A Donald Trump? Po pobycie w szpitalu dochodzi do siebie w Białym Domu. Wciąż nie może jednak go opuszczać, przez co sztab wyborczy zwolnił tempo. Z samochodu pozdrowił zebrany tłum. To jedyne jego działanie w ostatnich dniach.

Wybory 2020: Najbardziej chaotyczna kampania w historii USA

Wybory prezydenckie 2020 w Stanach Zjednoczonych są niezwykle chaotyczne, nie tylko ze względu na koronawirusa. Brak konsekwencji i nieprzygotowanie, kandydaci pokazują od początku swoich działań. Może to dziwić, bo obaj mają duże doświadczenie w polityce. Donald Trump kończy swoją kadencję, a więc ostatnie lata powinny go zahartować i przygotować na najważniejsze starcie tego roku. Joe Biden zaś był wiceprezydentem za czasów Baracka Obamy. Zna realia i powinien się w nich odnaleźć.

lvbt

Dwóch kandydatów to wizje dwóch całkowicie innych Ameryk. Tę w wykonaniu Donalda Trumpa już znamy. Jego zwolennicy straszą jednak, że z przegraną się nie pogodzą. Zarówno oni, jak i polityczni eksperci wskazują, że przed nami być może kilka miesięcy wojny domowej w USA. Powstała nawet obywatelska milicja, która uzbrojona w karabiny przygotowuje się do zatrzymania władzy siłą.

Joe Biden wydaje się być niewzruszony tymi groźbami i co chwilę wytyka błędy rywala – a to z policją i rasizmem, a to z walką z koronawirusem.

Wskazanie zwycięzcy w listopadowych wyborach prezydenckich może wyglądać jak wybór mniejszego zła. Sami Amerykanie są bardzo podzieleni. Mówi się, że listopadowe wybory będą jednymi z najważniejszych wyborów prezydenckich w historii kraju.

Czy uda się przekonać niezdecydowanych? Wybory prezydenckie 2020 w USA

3 listopada 2020 roku odbędą się pięćdziesiąte dziewiąte wybory prezydenckie w USA. W ich wyniku zostanie wyłoniony prezydent tego kraju na kolejne cztery lata. Donald Trump czy Joe Biden? System wyborczy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej różni się od tego znanego z Polski. Nowym prezydentem nie zostanie bowiem osoba, która zbierze największe poparcie wśród wyborców.

W USA decydują bowiem głosy elektorów z każdego stanu. Typowanie wyniku wyborów w Stanach Zjednoczonych nie jest więc łatwe. Zakłady bukmacherskie noblebet.pl pozwalają wskazanie zwycięzcy już dziś. Eksperci wskazują, że decydujące znaczenie w tym roku ma 14 stanów, bo w pozostałych 36 preferencje są raczej pewne.

Tak zwane swing states w sondażach wykazują poparcie dla Joe Bidena, są to m.in.:

  • Arizona,
  • Nevada,
  • Michigan Georgia,
  • Ohio,
  • Karolina Północna.

Cztery lata temu to właśnie głosy z tych regionów przyniosły triumf Donaldowi Trumpowi. Coraz częściej mówi się też, że Trump może stracić Florydę, a co za tym idzie i Texas. W takim przypadku jego przegrana jest pewna.

Tak samo pewne jest, że batalia o fotel głowy państwa zakończy się 3 listopada 2020 roku. Czeka nas zacięta walka. Do tej pory Joe Biden małymi kroczkami może przekonać do siebie tych, których trzeba. To tylko kilka stanów. Od ich decyzji zależy jednak los nie tylko Ameryki, ale w pewnym stopniu również świata.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. i Polski Bukmacher Sp. z o.o. posiadają zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Materiał oryginalny: Wybory prezydenckie w USA: Donald Trump vs Joe Biden. Ile można zarobić typując wynik u bukmachera? - Warszawa Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie